O Jarmile

Toto je můj příběh ...

  • 16 let se profesionálně zabývám financemi
  • Starám se o finance více jak 500 rodinám
  • Mým úspěšným projektem je- dlouhodobý finanční servis a zájem o klienta
  • Praktické zkušenosti jsem získala, při řešení stovek finančních situací v rodinách
  • Studováním desítek knih o financích světových autorů
  • Získáním řady certifikátů ohledně financí
  • Absolvování desítek kurzů, ohledně úspěchu a přemýšlení o penězích
dětství, Skola na penize, Jarmila Mlynkova

Kde jsem se tady vzala

Jmenuji se Jarmila Svátková žiji v Rohatci u Hodonína na Jižní Moravě. Narodila jsem se do skvělé rodiny, jejímž základním znakem je neúnavná pracovitost. Takhle to měli všichni naši předci, vyznačovali se pracovitostí, podnikavostí a neuvěřitelnou vitalitou. Taťka v 80 letech podniká, každý den ráno je ve firmě kde rozděluje práci a je pro ni nepostradatelným. Podnikání si užívá a žije záviděníhodné stáří. Je pro mě i pro spoustu lidí vzorem a těší se velké úctě. Mamka všechny neskutečně podporovala a bratr je jeden z nejúspěšnějších podnikatelů široko daleko.

Poradenstvi, Skola na penize, Jarmila Mlýnková

Moje vášeň

Moje povolání ve financích začala před 16 lety. Tato práce mě neskutečně baví a naplňuje. Jsem s lidmi a mám radost když, můžu pomoct, ukazovat jak jdou dělat věci tak, aby z toho měli lidi co největší užitek. Jsem tu pro ně. Můžou kdykoli zavolat a jsem pro ně podpora v situacích, kdy to potřebují.

škola na peníze , Jarmila Mlýnková , úspěch, finance , peníze , cesta ke hvězdám

Na cestě ke hvězdám

Po 10 letech života mezi čísly, lidmi a penězi, teď už si plním sny, tvořím a užívám plodů mé mnohaleté práce, učení a sbírání zkušeností. Rozhodla jsem se, že budu moje „tajné fígle, triky“ předávat a učit co nejvíce lidí.

Rozhodla jsem se učit to, co se ve škole neučí. Jsem zakladatelka Školy na peníze a autorka online kurzu Objev svoje peníze. Budu postupně odhalovat tajemství, překvapení a protože bude škola časem i pro děti, bude i tajemná. Mým cílem je, aby lidi měli klid, pohodu a peníze už natrvalo.

Má vize

Tvoříme svět, kde je běžné mít dostatečné rezervy, hojnost a žít s klidnou myslí

KAŽDÝ MŮŽE OVLÁDAT PENÍZE

A ŽÍT ŠŤASTNÝ ŽIVOT