ZDE JE VÁŠ EBOOK

Gratuluji Vám,

udělali jste správné rozhodnutí, že jste se rozhodli zjistit, jaké jsou 4 Tajemství...

Na Vámi zadanou e-mailovou adresu jsem Vám zaslala odkaz na stáhnutí e-booku ZDARMA.

E-mail Vám přijde nejpozději do 15 minut.

 

Od ebooku Vás dělí už jen tyto 3 jednoduché kroky:

 

1. Přihlaste se do své e-mailové schránky.

2. Jestli e-mail ve schránce nemáte, tak se podívejte do složky SPAM. Jestli se nachází ve složce SPAM a chcete, aby, od nás přicházely další e-maily s radami zdarma, označte e-mail „Není Spam“. POZOR, jestli používáte Gmail, přečtěte si upozornění níže.

3. Otevřete zprávu ode mne a klikněte na odkaz v emailu.

UPOZORNĚNÍ pro GMAIL uživatele: E-mail Vám mohl skončit ve složce propagace. Proto přesuňte zprávu ze složky Propagace do složky Hlavní. Jinak Vám Gmail nebude doručovat další e-maily s radami do hlavní schránky.

PS: Jestli Vám nepřijde e-mail do 15 minut, pravděpodobně je ve složce SPAM a nebo jste udělali překlep v e-mailové adrese. Vraťte se zpět a zadejte adresu ještě jednou a nebo nás kontaktujte na emailu reditelka@skolanapenize.cz