VÁŠ E-BOOK UŽ LETÍ DO VAŠÍ SCHRÁNKY

Gratuluji Vám, skvělé rozhodnutí!

Na Vámi zadanou e-mailovou adresu jsem Vám zaslala odkaz na stáhnutí e-booku ZDARMA.

Na Váš E-mail Vám e-book přijde nejpozději do 15 minut.

Od ebooku Vás dělí už jen tyto 3 jednoduché kroky:

1.KROK: Přihlaste se do své e-mailové schránky.

2.KROK: Jestli e-mail ve schránce nemáte, tak se podívejte do složky SPAM. Jestli se nachází ve složce SPAM a chcete, aby, od nás přicházely další e-maily s radami zdarma, označte e-mail „Není Spam“. POZOR, jestli používáte Gmail, přečtěte si upozornění níže.

3.KROK: Otevřete zprávu ode mne a klikněte na odkaz v emailu.

UPOZORNĚNÍ pro GMAIL uživatele: E-mail Vám mohl skončit ve složce propagace. Proto přesuňte zprávu ze složky Propagace do složky Hlavní. Jinak Vám Gmail nebude doručovat další e-maily s radami do hlavní schránky.

PS: Jestli Vám nepřijde e-mail do 15 minut, pravděpodobně je ve složce SPAM a nebo jste udělali překlep v e-mailové adrese. Vraťte se zpět a zadejte adresu ještě jednou a nebo nás kontaktujte na emailu reditelka@skolanapenize.cz